Gembird MR-PCISATA2.5-01
Gembird MR-PCISATA2.5-01
Maloprodajna cijena: 6.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Gembird PCI rack za sata 2.5" hard disk MR-PCISATA2.5-01
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.16EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Slični proizvodi
24980
Digitus Externo kuciste 2.5" SATA USB 3.0
Podržane veličine laptopa 15.6", Vrsta otvaranja: Topload (odozgo), Vrsta tkanine: poliester, Odvojivi remen za rame, Remen za kolica
Digitus Dock USB 3.0, 2x2.5"/3.5", Cloner
Priključci: USB 3.0, Kompatibilnost: 2,5" i 3,5" SATA HDD i SSD diskovi, Plug-and-play: nije potreban dodatni softver ili drajveri